Українська

АНОНС: "Намисто улюблених міст"

СМК собор - Анонси

Секція історичного краєзнавства Малої академії наук в межах проекту"Намисто улюблених міст" відвідає Житомир 12 травня цього року, близько 12.00.

Головною метою подорожі до Житомиру - подивитися розписи Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира та поспілкуватися з настоятелем собору отцем Богданом Бойко.

Підсумком подорожі можуть стати науково-дослідницькі роботи юних дослідників, а також популяризація пам`яток Житомира серед учнів Києва.

Запрошуємо засоби масової інформації та журналістів висвітлити перший в своєму роді ПРОЕКТ «Намисто улюблених міст», в якому бере участь одна із пам’яток архітектури Житомира – Свято-Михайлівський кафедральний собор м.Житомира

 

 

 

ПРОЕКТ «Намисто улюблених міст».

Розроблений керівником  СЕКЦІЇ  ІСТОРИЧНОГО КРАЄЗНАВСТВА Київської Малої академії наук учнівської молоді Владимирської Ганною Овсіївною.

«Київська Мала академія наук учнівської молоді» - це освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни. Головною метою є дослідження світової культурної спадщини, знайомство з перлинами творчості видатних діячів науки, літератури, живопису, графіки, скульптури, кінематографа, архітектури, музичного, співочого та танцювального мистецтва; підвищення інтересу школярів до національної та світової історії та культури; виявлення, розвиток та підтримка творчо обдарованих учнів; формування високодуховного громадянина України.

Прес-реліз проекту «Намисто улюблених міст»

У цьому проекті будуть задіяні, як різні міста України, так і юні краєзнавці, які протягом учбового року зможуть виконати такі завдання:

  • Створити путівник цікавих пам'яток міст України;
  • Розробити маршрути екскурсій цими містами;
  • Зацікавити несподіваними історіями  усіх небайдужих;
  • Здійснити мандри по містам України;
  • Описати ці мандри у «Щоденнику подорожей»;

Підсумками проекту «Намисто улюблених міст» стане видання книги та відео звіту, які наочно продемонструють наскільки різноманітна та багатогранна країна – Україна! Кожне місто, яке буде учасником нашого проекту, немов дорогоцінний камінь у короні нашої Батьківщини. Автори проекту крізь міста зможуть показати такі міста-самоцвіти, як: Львів і Полтава, Одеса і Київ, Миргород і Житомир, Чернігів і Переяслів-Хмельницкий та інші. У проекті будуть продемонстровано не тільки пам'ятки, а й яскраві особистості, які жили колись і живуть зараз, і якими пишаються ці міста.

Якщо мета краєзнавства – нові враження, нові знання про свій край, у нашому проекті ця мета буде досягнута.

Прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира