Українська

Випускники молодіжки Михайлівської недільної школи (ФОТО)

СМК собор - Михайлівська Недільна школа

У родинному колі, з піснями, обіймами та спілкуванням зустрілися випускники молодіжки Михайлівської недільної школи.

У нашій школі є традиція - напередодні свят збиратися разом з молодіжкою, що вже випустилася. Це не просто посиденьки, це зустріч із сім'єю.

"Разом ми росли, пізнавали Господа нашого Ісуса Христа, вчилися, врешті-решт закохувалися і будували сім'ї.  Ми розійшлися різними шляхами, хтось присвятив себе служінню Богові, хтось величає Його у співі на Богослужінні, дехто займається IT-технологіями, але все так само вірний у Христі. І щоб у житті не траплялося ми завжди раді бачити одне одного", - говорить випускник першого курсу молодіжки Володимир Бойко.

Зустріч наших випускників розпочалася із спільної молитви, це також традиція, яка не змінюється з року у рік. Далі хлопці та дівчата співали улюблених пісень, грали в ігри і багато-багато говорили. Ділилися своїми перемогами, новинами, переживаннями та страхами.

"І хоча рік видався важким, проте разом з підтримкою та вірою у серці знаємо, що все подолаємо", - діляться враженнями випускники.

Не змінною залишається і традиція завершення зустрічі, випускники Михайлівської недільної школи обмінялися подарунками і з теплотою у серці розійшлися аби у наступному році зібратися вже більшою компанією, адже щороку коло нашої родини більшає. Тож нехай наступний рік принесе кожному лише приємні миті, а смутку не буде зовсім. Цього просимо щоденно у молитві до Господа нашого Ісуса Христа. Нехай Його милість і благословення перебуває з кожним завжди.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

Facebook, Instagram.

© Михайлівська Недільна школа м.Житомир