feed-image
Українська

Божественна літургія Великого четверга (ФОТО)

СМК собор - Новини

У Великий четвер, 29 квітня 2021 року, Свята Церква Христова за богослужінням згадує важливі події з життя Господа нашого Ісуса Христа. У цей день відбулась Тайна вечеря, на якій Господь встановив таїнство Святої Євхаристії – Причастя Його Тіла і Крові та Ісуса Христа було видано Юдою на неправедне судилище первосвященикам і старійшинам.

Важливою особливістю Великого четверга є те, що згідно уставу Православної Церкви після богослужіння відбувається заготовлення запасних дарів для причастя хворих на наступний рік.

Цього дня єпископ Житомирський і Овруцький Паїсій відслужив Божественну літургію святителя Василія Великого у Свято-Михайлівському кафедральному соборі м. Житомира.

Владиці співслужили настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира митрофорний протоієрей Богдана Бойка, секретар Житомирсько-Овруцької єпархії протоієрей Павло Ядчишин, соборне духовенство та клірики Житомирської єпархії.

Під час богослужіння, на малому вході, єпископ Паїсій до дня Світлого Христового Воскресіння відзначив священнослужителів єпархії богослужбовими нагородами.

нагороджений:

  • протоієрей Іван Майка - правом носіння митри.

Після завершення богослужіння владика Паїсій привітав та відзначив благословенними грамотами пресслужбу кафедрального собору за ревну працю на ниві Божій.

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook,Twitter, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира


 

Додати коментар


Захисний код
Оновити