Українська

День пам’яті первомученика Стефана (ВІДЕО)

Відео - Тема дня

У Христовому Різдві ми бачимо безконечну Божу любов і жертву задля нас грішних. А третього дня після свята Різдва Христового свята Церква наводить нам героїчний приклад любові Бога в особі святого первомученика Степана. Святий Степан - це первомученик і взірець для всіх мучеників, тож і культ його найдавніший з усіх мучеників.

Так архідиякон Стефан став першим мучеником за Христа в 34 році після Р.X. Після цього почалося в Єрусалимі переслідування християн, від якого вони змушені були тікати в різні частини Святої Землі і в сусідні країни.

Так християнська віра стала поширюватися в різних частинах Римської імперії. Кров первомученика Стефана не пролилася даром. Незабаром Савл, схвалював це вбивство, котрий повірив, хрестився і став знаменитим Павлом - одним з найуспішніших проповідників Євангелія. Через багато років Павло, Відвідавши Єрусалим, був теж схоплено розлюченим натовпом юдеїв, що хтів побути його камінням. У своїй бесіді з ними він згадав про безневинну смерть Стефана і про свою участь в ній (Діян. 22).

Підписуйтесь на наші офіційні канали і слідкуйте за актуальними новинами!:

YouTube, Facebook, Instagram, Telegram.

©Пресслужба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира

Dim lights